ASTRO File Manager

7.2.2

4.3

6

Android cihazında dosyaları kontrol etmek için kullanışlı bir uygulama

1.3M

Bu uygulamayı oyla

ASTRO File Manager, direk olarak bulut üzerinden (Dropbox, Google Drive, ya da Skydrive yoluyla) ya da aynı uygulamadan kurabileceğiniz yerel bir ağ bağlantısı üzerinden çalışmanıza izin veren uygulamaları ve dosyaları yönetmenizi sağlayan güçlü bir uygulamadır.

ASTRO File Manager sayesinde, cihazınızdaki tüm kaynakları kolayca yönetebilir, ihtiyacınız olan herhangi bir şeye erişim sağlayabilir ve hatta isterseniz paylaşabilirsiniz. Resimler yüklemek, videolar izlemek ve 3G bağlantısını yönetmek artık çok daha kolay.

Dosyalarınızla çalışırken, beklediğiniz kopyalama, yapıştırma, kesme, oluşturma, silme, ve yeniden adlandırma gibi klasik seçeneklere sahip olursunuz. Ayrıca, e-mail yoluyla dosyayı paylaşabilirsiniz.

ZIP ve RAR dosyalarını açabilir, bir çok farklı belge formatına erişebilir ve hatta cihazınızın içeriğine WiFi ağından erişebilirsiniz (düzgün bir şekilde kurduktan sonra).

ASTRO File Manager, Android için geliştirilmiş mükemmel bir yöneticidir, bu sayede hızlı ve etkili bir şekilde tüm dosyalarınız üzerinde çalışabilirsiniz.
Uptodown X